SGK E Bildirge Şifre DeğiştirmeSGK E Bildirge Şifre Değiştirme İşlemleri için Tıklayınız

SGK e bildirge şifre için gerekli evraklar nelerdir,SGK E Bildirge Şifre Değiştirme İşlemleri Nasıl Yapılır,SGK e bildirge sözleşmesi formu örneğini nereden alabilirim? E bildirge kullanıcı adı ve şifresi değiştirilmesi için yukarıdaki linkten e-bildirgeye giriş yaparak "kullanıcı işlemleri --> şifre güncelleme" kısmına girerek işyeri ve sistem şifrenizi değiştirebilirsiniz.Bağlı bulunduğunuz SGK'ya başvuracaksınız. Eski şifreniz iptal olacak ve yeni bir şifre alacaksınız. Kullanıcı adı değişimini bu şekilde gerçekleştirebileceksiniz.


İptal için bir dilekçe yazacaksınız.Yenisi için de tekrar e-bildirge şifresi başvuru formu evrağı hazırlamanız gerekiyor.E-Bildirge kullanıcı kodu değiştirilmesi için bağlı olduğunuz SGK İl Müdürlüğü'ne gidiyorsunuz ve yeniden başvuru formu alıp doldurmanız gerekiyor. Form ve yeniden sözleşme vereceklerdir size. Her iki belgeyi doldurup yine aynı yere teslim etmeniz gerekiyor.
Ayrıcı kullanıcı kodu adına yetki verilen kişi işten ayrılsa dahi İşveren bunu iptal etmezse o kişinin adıyla devam edebilirsiniz.


SGK e bildirge şifre talep formu indirmek için tıklayınız

SGK e bildirge şifre değiştirme dilekçesi indirmek için tıklayınız