SGK İşyeri Sicil No ile Ünvan SorgulamaSGK İşyeri Sicil No ile Ünvan Sorgulamak için Tıklayınız

SGK işyeri sicil no nerde yazar,SSK işyeri sicil no kaç haneli,SGK İşyeri Sicil No ile Ünvan Sorgulamasını nasıl yapabilirim,SGK İşyeri Sicil Nosunu nereden öğrenebilirim?

Yukarıdaki bağlantıda sayfa açıldığında Ticaret Sicil Numarası ve Resim Doğrulama Kodunu girdikden sonra “ARA” butonuna basarak sorgulama yapabilirsiniz.

SSK – SGK iş yeri numara bilgilerini doğruluk olarak güvenilir kaynak olarak size en yakın Sosyal Güvenlik Kurumu biriminden öğrenebilirsiniz. Bunun haricinde işyeri numarasını öğrenmek için interneti kullanabilirsiniz.

Kimi zaman net üzerinden de işyeri numarası sorgulama işlemlerinde sıkıntı olsa da, SSK SGK birimleri bulunduğunuz yere uzaksa gitmeden önce denemekte fayda var.

Aşağıdaki bağlantıdan sadece İstanbul’daki işyerlerinin SSK numarasını öğrenebilirsiniz. Diğer iller için ilgili şehrin ticaret odasının web sitelerini araştırmalarını tavsiye ediyoruz.
Telefonla SSK İş Yeri No Sorgulama

Bunun haricinde Telefonla arayarak da SSK İşyeri No Sorgulama işlemini yapabilirsiniz.

0 312 444 0 775 numaralı telefonu arayıp, durumu anlattığınızda iş yeri sicil numaranızı söylemeniz durumunda size ilgili iş yeri hakkında bilgi verebiliyorlar.

ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK İLETİŞİM MERKEZİ “ALO 170”

Çalışma ve Sosyal Güvenlik İletişim Merkezi 15 Kasım 2010 tarihinde hizmete girdi. İletişim Merkezi çalışma hayatı ve sosyal güvenlik hakkında her türlü;

Soru,
Öneri,
Eleştiri,
İhbar,
Şikâyet,
Başvuru ve taleplerinizi,etkin ve hızlı bir biçimde çözüme kavuşturabilmek amacıyla kurulmuştur.

Sosyal Güvenlik Kurumu
Ziyabey Cad. No:6
06520 Balgat/ANKARA
Tel:+(90 312) 207 80 00Çalışma ve Sosyal Güvenlik İletişim Merkezi “ALO 170” i 7 gün 24 saat arayabilirsiniz.

İletişim merkezimiz, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile Sosyal Güvenlik Kurumu ve Türkiye İş Kurumu tarafından sunulan tüm hizmetlerle ilgili olarak bilgilendirme yapmakta ve çözüm üretmektedir.

İletişim Merkezimize gelen tüm çağrılara uzmanlarımız doğrudan cevap vermekte ve ilk görüşmede talepler sonuçlandırılmaya çalışılmaktadır. Çağrılara hemen cevap üretilemediği durumlarda anında kurum ve kuruluşlarımızla iletişime geçilerek en geç 72 saat içerisinde taleplere cevap verilmektedir.

İletişim Merkezimizde görevli personelin %50’si engelli kişilerden oluşmaktadır.

SGK ANA SAYGFA GİRİŞİ YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ