SGK Hizmet Dökümü Alamıyorum! Ne Yapmalıyım?SGK'nın HİZMET DÖKÜMÜ alma sayfası, bakım çalışmaları yapıldığı gerekçesiyle e-devlet üzerinden hizmet vermeye başladı.

Son günlerde site ziyaretçilerimizden oldukça yoğun bir şekilde mesajlar aldık. “esgm.sgk.gov.tr” adresinin açılmadığını gören vatandaşlar, sgk hizmet dökümü alma ve diğer tüm SGK uygulamalarında sorunlar yaşadıklarına dair şikayet mesajları gönderiyor.

Sosyal Güvenlik Kurumun web sitesinde son günlerde yaşanan teknik sorunlar sebebi ile vatandaşlar hizmet dökümlerine erişmede problemlerle karşılaşarak mağduriyet yaşıyorlar. Bu sorun, SGK’nın resmi sayfasının sadece e-hizmet bölümünde yaşanmaktadır.

Hizmet Dökümü için Erişim problemiyle ilgili SGK’dan Açıklama

SGK’nın yaptığı açıklamaya göre e-Hizmetler bölümü, sistem çalışması nedeniyle bakıma alınmıştır. Bakım ve iyileştirme çalışmaları bitinceye kadar hizmetlerinizi e-Devlet üzerinden kontrol edebilirsiniz.

Kamuoyuna duyurulur.

Hizmet Dökümünü nasıl alabilirim?

SGK’nun e-hizmetler bölümü bakıma alındığı için sistem girişi bu süreçde e-Devlet üzerinden yapılacaktır. Tüm sgk sorgulamalarını ve işlemlerini aşağıdaki linkleri tıklayarak yapabilirsiniz.

SGK Hizmet Dökümü E Devlet Şifresi ile Almak için Tıklayınız

SGK İletişim Bilgileri

E-Posta istanbulsgim@sgk.gov.tr
Faks (212)243 63 63
Telefon (212)372 10 00
Adres İSTANBUL SOSYAL GÜVENLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ PÜRTELAŞ MAH. MECLİSİ MEBUSAN CD. NO:43 PK:34427 FINDIKLI-BEYOĞLU/İSTANBUL

SGK Genel Müdürlüğü Ana WEB Sayfası için Tıklayınız

ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK İLETİŞİM MERKEZİ “ALO 170”

Çalışma ve Sosyal Güvenlik İletişim Merkezi 15 Kasım 2010 tarihinde hizmete girdi. İletişim Merkezi çalışma hayatı ve sosyal güvenlik hakkında her türlü;

Soru,
Öneri,
Eleştiri,
İhbar,
Şikâyet,
Başvuru ve taleplerinizi,


etkin ve hızlı bir biçimde çözüme kavuşturabilmek amacıyla kurulmuştur.
Çalışma ve Sosyal Güvenlik İletişim Merkezi “ALO 170” i 7 gün 24 saat arayabilirsiniz.

İletişim merkezimiz, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile Sosyal Güvenlik Kurumu ve Türkiye İş Kurumu tarafından sunulan tüm hizmetlerle ilgili olarak bilgilendirme yapmakta ve çözüm üretmektedir.

İletişim Merkezimize gelen tüm çağrılara uzmanlarımız doğrudan cevap vermekte ve ilk görüşmede talepler sonuçlandırılmaya çalışılmaktadır. Çağrılara hemen cevap üretilemediği durumlarda anında kurum ve kuruluşlarımızla iletişime geçilerek en geç 72 saat içerisinde taleplere cevap verilmektedir.

İletişim Merkezimizde görevli personelin %50’si engelli kişilerden oluşmaktadır.